Teraz mogę wszystko

poradniki
LubimyCzytać

Książka składa się z trzech części: w pierwszej zamieszczono opowiadania napisane przez autorkę, Beatę Znamirowską-Soczawę, na podstawie rozmów z wieloma kobietami (i mężczyznami) dojrzałymi, do których komentarze napisał psycholog dr Igor Pietkiewicz. Część druga zawiera poradnik w formie wywiadów ze znamienitymi fachowcami w swoich dziedzinach: seksuologiem i ginekologiem dr. Zbigniewem Liberem, ginekologiem i onkologiem prof. Anitą Olejek, psychologami: prof. Katarzyną Popiołek oraz Kingą Tucholską, prof. Ewą Kozdroń, propagującą aktywizację ruchową kobiet dojrzałych oraz prezeską Dress fo Success Poland Dorotą Stasikowską-Woźniak o wsparciu w powrocie na rynek pracy kobiet bezrobotnych. Część trzecia to swoisty poradnik o tym, jak spojrzeć na dojrzałego partnera napisany przez seksuologa dr. Zbigniewa Liberę oraz kontrowersyjny manifest polskiego samca alfy, pokazujący męski punkt widzenia na kobiety i związki seksualne. Dodatkiem jest opowiadanie o zabarwieniu erotycznym o małżeństwie mającym niekonwencjonalne podejście do seksu pozamałżeńskiego.W książce poruszono wiele aspektów dotyczących psychiki, problemów, przemyśleń kobiet dojrzałych. Autorka podjęła próbę uzmysłowienia im, że osiągnięcie 50 lat życia to nie koniec, a dopiero początek czegoś nowego, otwarcie pięknego okresu w życiu, kiedy po spełnieniu wielu ról i wyzwań, jakie stoją przed kobietą matką i kobietą pracownikiem, nareszcie przychodzi czas dla siebie, czas na spełnianie się w roli własnej przyjaciółki i erotycznej bogini. Na szukanie nowych wyzwań, uczuć i emocji. Książka jest przesycona pozytywną energią, świadomością własnej wartości, optymizmem i zachętą do spełnienia intymnego, które mają dowartościować kobiety wchodzące w okres późnego lata swojego życia.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!