Rozważania rekolekcyjne. Droga krzyżowa

Wydawnictwo: Salwator
religia
LubimyCzytać

Rekolekcje - pierwotnie przeznaczone dla mnichów żyjących według Reguły św. Benedykta - zostały przepracowane, by wszyscy mogli czerpać z nich pomoc w zastanawianiu się nad sensem swojego życia oraz wielką miłością Boga, który wzywa nas do siebie. Uświadomienie sobie tych podstawowych prawd powinno nas skłonić do odpowiedzi na pytanie, jak w codziennym życiu świadczyć o wielkich sprawach, w których uczestniczymy.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!