Mój Gdańsk. Ruda i inne opowiadania

Seria: Proza Gdańska
Wydawnictwo: Marpress
LubimyCzytać

Opowiadania ukazujące dekadencką atmosferę artystycznej cyganerii Śródmieścia Gdańska epoki schyłkowego Gomułki i wczesnego Gierka. Są ubarwionym przekazem wydarzeń i rozmów oddających charakterystyczny język gdańskiego półświatka, rozmów prowadzonych w studenckich klubach, kawiarniach i zakamarkach barów przesyconych oparami dymu papierosowego i alkoholu. Po książkę tę sięgną czytelnicy zainteresowani odmienną i mało znaną obyczajowością miasta.

źródło opisu: www.marpress.pl

źródło okładki: www.marpress.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!