Projekt "Kuźnia Wulkana"

Okładka książki Projekt "Kuźnia Wulkana" Jack Du Brul
Okładka książki Projekt "Kuźnia Wulkana"
Jack Du Brul Wydawnictwo: Amber Cykl: Phillip Mercer (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Phillip Mercer (tom 1)
Vulcan's forge
Amber
2008-06-26
2008-06-26
Krzysztof Uliszewski
geolog agent wulkan statek katastrofa niebezpieczeństwo śledztwo tajemnica sekret

Okładka książki Tajemnica "Titanica" Clive Cussler, Jack Du Brul
Tajemnica "Tit... Clive Cussler, Jack...
Okładka książki Miraż Clive Cussler, Jack Du Brul
Miraż Clive Cussler, Jack...
Okładka książki Dżungla Clive Cussler, Jack Du Brul
Dżungla Clive Cussler, Jack...

Okładka książki Święty kamień Clive Cussler, Craig Dirgo
Święty kamień Clive Cussler, Crai...
Okładka książki Świt półksiężyca Clive Cussler, Dirk Cussler
Świt półksiężyca Clive Cussler, Dirk...
Okładka książki Sztorm Graham Brown, Clive Cussler
Sztorm Graham Brown, Clive...

Super , że sięgnąłem po książki JDB.

Ekspresja wydarzeń, dynamika i napięcie towarzyszy od pierwszej do ostatniej strony.
Przygoda i sensacja jak u Cliva Cusslera . O ile można porównywać .

Generalnie jest to pierwsza książka tego autora i już mi się podoba prowadzenie pióra .
Lekkość i zmysłowość w fabule, a zarazem napięcie i ciekawość prowadzi do ciągłego czytania.
Lubię ten stan, gdy nie mogę oderwać się od lektury.
Człowiek zatraca się , wtapia , przenika oraz nasiąka i nie chce żeby było wyciśnięte bo to oznacza koniec czytania.

Super , że sięgnąłem po książki JDB.

Przygoda i sensacja jak u Cliva Cusslera . O ile można porównywać .

Coraz bardziej przekonuję się do tego autora.Jack Du Brul, ma swój talent pisarki i tworzy naprawdę świetne książki przygodowe.
Projekt Kuźnia Wulkana, to jedna z tych książek ,która zrobiła na mnie ogromne wrażenie.
Mam tu co bym sobie życzył.Czyli akcja na morzu w okolicach Hawajów w roku 1954.
Są i czasy obecne.Większość akcji toczy się na Hawajach.
Są tu Japończycy.Rosjanie i Koreańczycy.
Dużo walk i strzelaniny.Czyli jest co poczytać.A jeżeli wspomnę,że dochodzi do zamieszek na Hawajach.To chyba świadczy, to dobrze o talencie autora.
Który umie te emocję przelać na papier.
Jestem zadowolony,że przeczytałem.

Są i czasy obecne.Większość akcji toczy się na Hawajach.
Są tu...

Po tej książce można poznać, ile Cussler zyskał.

Po tej książce można poznać, ile Cussler zyskał.

• Przygodowa
  • Brak Legimi A
  • 2010
  • Przeczytane w 2017
  • Mam - papier

Dodaj cytat z książki Projekt "Kuźnia Wulkana"