Człowiek wobec masowych zjawisk społecznych

LubimyCzytać

Na monografię składają się artykuły przedstawicieli różnych nauk: psychologów, ekonomistów, pedago­gów i socjologów.Autorzy tekstów zwracają uwagę na rozmaite kwestie społeczne i trudności – jak pisał prof. Józef Kargula – z którymi boryka się współczes­ny człowiek, niezależnie od wieku, płci i usytuowania społecznego. Wskazują (...) zarówno te problemy, które musi rozwiązać indywidualna osoba, jak i te, które muszą rozwiązywać społeczności w mikro-, mezo- i makroskali.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!