Petersburg. Przewodnik z Dumont z planem miasta

LubimyCzytać

Poznaj atrakcje kraju w wielu odsłonach…* Newski Prospekt - serce miasta nad Newą*Puszkin - śladami wielkiego romantyka*W świątyni sztuki - Ermitaż*Clubbing - wokół stacji metra Gostinyj Dwor*Kościół i władza - Smolny… i zanurz się w jego życiu.Indywidualne porady turystyczne - przyjemnie noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne.Do przewodnika dołączony jest plan w skali 1:25 000

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!