Prowansja. Przewodnik Dumont z mapą regionu

LubimyCzytać

Poznaj atrakcje kraju w wielu odsłonach…* Zmrok i świt - spacerkiem po Pałacu Papieskim*Od gór po morze - Train des Pignes*Uczta w kolorze lila - wokół Valensole*Rowerem po plaży - w samym sercu Camargue*Szlakiem le Sentier Martel - przez Gorges du Verdon… i zanurz się w jego życiu.Indywidualne porady turystyczne - przyjemnie noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne.Do przewodnika dołączona jest mapa w skali 1 cm = 3,5 km

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!