Województwo pomorskie. Mapa administracyjno-turystyczna. 1:280 000 BiK

LubimyCzytać

Herby miast, gmin i powiatów, zaznaczony przebieg turystycznych szlaków pieszych, rowerowych i kajakowych, zaznaczone siedziby władz gminnych, powiatowych, wojewódzkich, granice gmin i powiatów.Na odwrocie opis województwa pomorskiego, Parku Narodowego "Borów Tucholskich" i Słowińskiego Parku Narodowego, dziewięciu parków krajobrazowych, powiatów i ważniejszych miejscowości województwa pomorskiego.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!