Niewidzialna siła

Wydawnictwo: Rebis

Rok 2011. Nękanej niedoborem energii i kryzysem politycznym Rosji grozi secesja Syberii i odcięcie od najważniejszego źródła ropy. W poszukiwaniu zasobów Kreml decyduje się zagrać na emocjach argentyńskiej generalicji, pragnącej odwetu za zebrane przed trzydziestu laty na Falklandach cięgi od Brytyjczyków. Wysłany z zadaniem odbicia spornego archipelagu zespół Royal Navy ponosi jednak druzgocącą klęskę. Do akcji więc wkracza policjant świata a Stany zjednoczone. Legendarny komandor Rick Hunter o

Tomasz Kamiński | 2016-09-11
Przeczytana: 20 czerwca 2016

Bardzo fajna książka, kupiłem ją w ciemno na wyprzedaży w Empiku za 10 zł, zasugerowany okładką a okazała się całkiem sympatyczna po przeczytaniu. Fikcja polityczno-militarna nie koniecznie niemożliwa do wydarzenia się ;). I jest akcja z Navy SEAL's :)

thomson | 2015-07-23
Przeczytana: 18 lipca 2012