Zdobycz

Wydawnictwo: Da Capo
Prey
83-86133-30-9
Joanna Bożek

Wstrząsająca, brutalna wizja wydarzeń, do których niedługo dojdzie. A może... już doszło? Gerd Mass - najemnik groźniejszy niż śmierć. Jego ludzie - terroryści wzbudzający strach w całym świecie. Ich baza - Park Narodowy Yellowstone. Ich cel - zneutralizować działalność grup obrońców środowiska naturalnego w Ameryce. Henry Lightstone - agent specjalny Służby Ochrony Lasów i Jezior USA. Jego...

Wstrząsająca, brutalna wizja wydarzeń, do których niedługo dojdzie.
A może... już doszło?

Gerd Mass - najemnik groźniejszy niż śmierć.
Jego ludzie - terroryści wzbudzający strach w całym świecie.
Ich baza - Park Narodowy Yellowstone.
Ich cel - zneutralizować działalność grup obrońców środowiska
naturalnego w Ameryce.

Henry Lightstone - agent specjalny Służby Ochrony Lasów i Jezior USA.
Jego koledzy - tajni agenci federalni, zwalczający kłusownictwo.

Alex Chareaux - organizator nielegalnych polowań, bezlitosny sadystyczny morderca.

MASS, LIGHTSTONE, CHAREAUX - LOS ZGOTOWAŁ IM KRWAWA ŁAŹNIĘ

Joanna Bożek | 2010-10-15
Przeczytana: 14 października 2010

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ken Goddard zaskoczył mnie swoją pierwszą książką "Pochodnia zemsty", postanowiłam, że przeczytam jego kolejną powieść i tak w moich rękach znalazła się "Zdobycz"

Jest to powieść sensacyjna z mocną dawką akcji, napisana jest dobrze aczkolwiek czasem trzeba się mocno skupić na tekście gdyż można się pogubić.
Henry Lightstone to główny bohater, jest on agentem specjalnym Służby Ochrony Lasów i Jezior USA, nie mniej ważną postacią jest zniewalająco piękna Lisa Abercombie która szykuje bardzo poważną akcje z udziałem terrorystów groźniejszych niż śmierć. Są i kłusownicy - bracia Chareaux. Los tej trójki splecie się bardzo mocno, jeden błąd pociągnie za sobą katastroficzne konsekwencje.

Książka jest bardzo dobra, podobał mi się fragment w którym obserwujemy otoczenie oczami niedźwiedzicy kodiak, której instynkt macierzyński bierze górę nad rozsądkiem. Bardzo dobry jest też tytuł książki "Zdobycz" można bowiem interpretować na różne sposoby - dla każdego z naszych bohaterów będzie to...

tibn | 2015-10-03
Przeczytana: 03 października 2015

Rewelacja - wciągająca sensacja podzielona na dwie części w której jedna jest lepsza od drugiej .

ewa | 2017-05-02
Leonidas1978 | 2016-02-01