Na śmierć i życie

Patrick Robinson Wydawnictwo: Rebis Cykl: Admirał Arnold Morgan (tom 10) kryminał, sensacja, thriller
To the Death
Janusz Szczepański
Rebis
To the Death
Admirał Arnold Morgan (tom 10)
kryminał, sensacja, thriller
Janusz Szczepański

Dla fanów potęgi USA - wielki brat wszystko może - to z lekkim przymrużeniem oka ;)
A trochę poważniej - dłuuugo się czyta (zdarzyło mi się kilka momentów, kiedy chciałam ją odłożyć, bo końca nie było widać i zwyczajnie mnie zmęczyła), sporo się dzieje, czasami sporo za dużo. Kolejne "akcje" są bardzo przewidywalne - za to minus.

Terroryzm to słowo wywołujące strach - nie bez przyczyn. Media non stop informują o atakach terrorystycznych na Bogu ducha winnych ludzi, nigdy nie wiadomo kiedy nastąpią akcje wywołujące grozę i niepokój. W takich sytuacjach można powiedzieć, że cel został osiągnięty, bo działanie terrorystów to zastraszanie i wymuszanie poprzez użycie siły lub przemocy wobec osób lub...

• Patrick Robinson
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • ✿Posiadam- ebooki ✿
  • 05 2018 xxx
  • 1
  • E-book

Dodaj cytat z książki Na śmierć i życie