Okładka książki Prywatne skandale

Książnica, Katowice
telewizja, ambicje, konflikt, miłość
typ
papier
6,83 (149 ocen i 10 opinii)

Opis książki

W telewizyjnym światku trwa zacięta rywalizacja o względy widzów. Angela Perkins, doświadczona mentorka Deanny Reynolds, proponuje młodszej koleżance prace w nowym programie. Ambicje Deanny sięgają jednak wyżej. Konflikt zawodowy przenosi się na życie prywatne, gdy były kochanek Angeli staje u boku konkurentki. Nowa miłość i własny talk-show to spełnienie marzeń wschodzącej gwiazdy telewizji. Jej szczęście zakłócają tylko złowieszcze anonimy od tajemniczego wielbiciela, który jest zdolny do wszystkiego...

Gdzie kupić?

Opinie czytelników
myślnik | 2013-09-06
Przeczytana: 2011 rok

Po trupach do celu.

Mogłabym pozostawić tylko to jedno zdanie,a wszyscy,którzy mieli sposobność zapoznać się z tą pozycją,powiedzą tak.

Jestem chyba mało ambitna,bo z wywieszonym jęzorem nie parłabym do przodu aby realizować jakiś surrealistyczny plan pięcia się do góry na drabinie kariery.
Widocznie dla niektórych praca jest życiem.
Będzie kobieta co spełni się jako matka i żona,a będzie i taka,która zakpi z tego.
Spotkasz modliszkę,przebijająca się przez tłumy walczące o stołek.
I kogoś takiego jak Deanny'a.
Ambitna,ale z zachowanym człowieczeństwem.
Świeża,z pasją,pomysłem,zagubiona w świecie prywatnym,oddaje się pracy z uwielbieniem dla tego co robi.

Telewizja to drapieżny twór,nie zna litości,ma za nic upływ czasu,wyszukuje coraz to nowsze nabytki,wypluwając starą gwardię bez mrugnięcia okiem.

Raz na milion zdarza się tak,że rywalizacja to najmniejszy problem.

Zdarza się tak,że ktoś za ciebie wymierza sprawiedliwość twoim wrogom.
Depcząc ich za wyrządzane tobie krzywdy.
Okrut...

marcia | 2014-09-13
Przeczytana: 13 września 2014

No i kolejna książka Nory za mną.
Tym razem na celownik wybrałam "Prywatne skandale".

Deanna Reynolds i Angela Perkins to dwie wielkie gwiazdy telewizji.
Od lat rywalizują ze sobą o widzów, nagrody czy popularność.

Deanna i Angela mają się spotkać, aby definitywnie zakończyć tę przykrą i męczącą znajomość. Niestety kobietom nie jest to dane .... Angela została ZAMORDOWANA!

Bardzo podoba mi się, że w tej książce wątek miłosny odgrywa rolę drugoplanową i jest tylko miłym i ekscytującym dodatkiem. "Prywatne skandale" skupia się bowiem na problemie zawodowego współzawodnictwa (przeważnie niezdrowego) oraz obsesyjnej miłości.

Książka jest naprawdę sporych rozmiarów, ale historia jest ciekawa. Język jak zwykle jest prosty, dzięki czemu "Prywatne skandale" czyta się bardzo szybko.

P.s. Dobrze, że Angela i pan zakichany doktorek zostali zamordowani, zasłużyły sobie na to hieny jedne! Tacy tylko wykorzystują innych dla własnych interesów i w nosie mają il...

betina360 | 2014-02-20
Na półkach: Nora Roberts, 2014, Przeczytane
Przeczytana: 20 lutego 2014

Zawod dziennikarki nie jest taki fajny jak sie niektorym wydaje.To wieczna rywalizacja i wyscig szczurow.Niektorzy zrobia wszystko by zdobyc dobry temat i slawe.Lecz czy to jest gwarancja szczescia dowiecie sie czytajac Prywatne skandale.

Seona | 2010-12-25
Przeczytana: 25 grudnia 2010

Książka bardzo mi się podobała, pomimo tego, że na początku trochę mnie denerwowała. Ogólnie jestem wielką fanką wyżej wymienionej autorki, ale ta powieść jest jedną z moich ulubionych. Plusem jest również to, że główną bohaterką jest dziennikarka i to, że pisarka ukazuje niektóre elementy świata telewizyjnego bardzo realistycznie. Serdecznie polecam tą książkę!

aniXDta | 2013-01-31
Przeczytana: 2012 rok

Przyznam się bez bicia ;P kiedy ta książka wpadła mi w ręce WIERZYŁAM że wpadne w wir i przeczytam ją prawde z uwielbieniem, lecz książka jest genialna.. aczkolwiek jak dla mnie na 3 ++. Z doczytaniem jej do końca zwlekałam, po prostu miałam już dość czytania o problemach. teraz pomyślicie "po co ją zaczynałaś skoro znałaś tytuł" Nigdy więcej nie zaczne czytać książki która będzie zawierała w nazwie "skandale,problemy,zagwostki" czy inne słowa oddające negatywne zwroty akcji że sie tak wyraże :P mimo wszystko przeczytała bym ją i tak.

Agnieszka | 2011-05-04
Przeczytana: 04 maja 2011

Jak zwykle, Nora Roberts, przenosi czytelnika w świat fikcji, gdzie nie brak wątków kryminalnych. Akcja powieści toczy się w środowisku dziennikarek telewizyjnych, rywalizujących ze sobą o jak najwyższe wskaźniki oglądalności. Książka znana jest także pod innym tytułem, tj. "Śmierć przed kamerą". Polecam tym, którzy cenią sobie twórczość Nory Roberts, gdyż zdaję sobie sprawę, że ten rodzaj literatury nie każdemu przypadnie do gustu.

Elenaj | 2012-10-16
Na półkach: Przeczytane, Kryminały

Książka z początków twórczości autorki [lata 90],kiedy jeszcze nie była skażona komercją i naprawdę świetne pisała powieści.
Doskonały thriller ,z romansem w tle.
Jest tu wszystko co trzeba, by mieć przyjemność z czytania .
Szkoda,że już tak nie pisze.

magda_chlewinska | 2010-03-27

cudowna książka.Jestem Fanką Nory,lecz od tej książki w szczególności nie potrafiłam się oderwać...

Stokrotka | 2013-03-22

od tej książki zaczęła się moja przygoda z panią Roberts :)

Evi91 | 2012-04-25
Przeczytana: 04 stycznia 2011

"- Nie sądzę, żeby mierzyła tak wysoko." (Amber)

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto