Turysta Sikorskiego

Wydawnictwo: Norbertinum
8372220611
LubimyCzytać

Choć książka Jerzego Hryniewieckiego zawiera wspomnienia z okresu od lat 20. do ostatnich, w centrum zainteresowania autora znalazły się wydarzenia związane z II wojną światową: udział w kampanii wrześniowej, ucieczka z okupowanej Polski na Bliski Wschód i służba w polskiej armii na Zachodzie. Tom uzupełniają oryginalne, rzadko w piśmiennictwie historycznym spotykane sądy dotyczące stosunków w korpusie w oficerskim w polskich siłach zbrojnych.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!