Kraków (wersja węgierska)

Wydawnictwo: Parma Press
9788374191029
LubimyCzytać

Kraków – dawna królewska stolica Polski to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w naszym kraju. W 16 rozdziałach zamieściliśmy 440 fotografii współczesnych i archiwalnych, ryciny oraz mapki. W tej publikacji staraliśmy się przedstawić dzieje Krakowa, jego zabytki, a także sławnych i zasłużonych dla miasta ludzi. Album przybliża również wspaniałe okolice Krakowa, na przykład: Wieliczkę, Kalwarię Zebrzydowską, Niepołomice, Ojców.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!