Horoskop dnia urodzin

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie

Większość z nas wyznaje, że nie wie, w jakim dniu tygodnia przyszła na świat. Tymczasem każdy dzień posiada określoną siłę magiczną, której poznanie umożliwia określenie: swych zdolności i osobistych zahamowań, szans na powodzenie w życiu, pułapek dla zdrowia, cech najodpowiedniejszego partnera, właściwego dnia na realizację danej czynności, przyjaznych kolorów, kamieni szlachetnych, roślin i zapachów. Kiedy już odszukasz, dzięki naszemu poradnikowi, dzień tygodnia, w którym przyszedłeś na świat, poznaj wszystkie jego przymioty. Po raz pierwszy zostały one przedstawione na stronicach tej książki.

mariola | 2016-10-23
helennn | 2014-01-04