Riot

Cykl: Predators MC (tom 1)
Riot
MC, klub motocyklowy, więzienie
literatura piękna
angielski
Melania

Ice As president of the Predators’ MC, my men and I are used to preying on the weak and those stupid enough to cross our paths. So why does a straitlaced teacher make me sit up and take notice when I see her for the first time? The brothers all think she makes me weak, and believe me, weak in their eyes isn’t where I want to be. She wants me to prove she means more to me than the club, and...

Ice
As president of the Predators’ MC, my men and I are used to preying on the weak and those stupid enough to cross our paths. So why does a straitlaced teacher make me sit up and take notice when I see her for the first time? The brothers all think she makes me weak, and believe me, weak in their eyes isn’t where I want to be. She wants me to prove she means more to me than the club, and when I fail, she thinks she can just walk away. She’s wrong. I’m a Predator, and nothing escapes me.

Grace
As a teacher, I’m supposed to want to educate those who want to learn, right? That’s what I believed until I was told I’d have to teach a class at the prison. I didn’t move to a town labeled as one of the safest places in America only to be faced with a bunch of Predators. He expects me to trust him despite being the reason I’m trapped in the middle of a prison riot. His club means more to him than I ever will, and if I give him a chance, he will break the fragile peace I have managed to find. It’s not the first time I’ve had to escape a predator.

Warning: This work of fiction is intended for mature audiences only. All sexually active characters portrayed in this ebook are eighteen years of age or older. Please do not buy if strong sexual situations, multiple partners, extreme violence, drugs, and explicit language offends you.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/23375508-riot?...(?)

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/23375508-riot?...»

maggnolia | 2019-07-22
Przeczytana: 21 lipca 2019

Jamie Begley to moja ulubiona autorka jeżeli chodzi o tematykę MC lecz niestety to nie jest The Last Riders , tak mnie rozpieściła wydarzeniami w tamtej serii że czuję niedosyt. Książka z cyklu Predators MC i pierwsza część o Ice oraz Grace, owszem miło się czyta jest akcja i toczy się w miarę , Grace wojownicza dziewczyna z demonami do uleczenia. Ice prowokujący i waleczny uparcie dążący do celu facet po przejściach.

KailaaMoor | 2019-04-15
Na półkach: Przeczytane, 2019, PDF
Przeczytana: 15 kwietnia 2019

Nie wierzę w to jakim tempem pochłaniam książki Jamie Begley...
Czyta się całkiem dobrze.
Tym razem mamy do czynienia z Klubem Motocyklowym Predators.
Grace, nauczycielka, zaczyna prowadzić zajęcia komputerowe w więzieniu. Wydawać by się mogło, że to zwyczajna, strachliwa kobietka. Cóż, czytając musiałam przyznać, że to bardzo ciekawa postać. W czasie buntu więźniów, gdy zostaje zakładniczką, dowiadujemy się trochę o jej przeszłości, ale zauważamy też, że stała się obiektem pragnień Ica - prezydenta MC Predators.
Ice ma za sobą ciężką przeszłość. Cieżko pracował, by stać tak wysoko wśród swoich motocyklowych braci. Wie jednak, że chce Grace - i sięga po nią.

Ogólnie całkiem okej. Dużo bardziej podobają mi się relacje motocyklista-stara niż zdobywanie głosów jak w przypadku Last Riders. :)
Ogólnie miło sie czytało.
Nie było to nic bardzo górnolotnego, ale lekka lektura.
Chętnie za to sięgnęłabym do historii Penni - siostry Shade i Jackela. Podobno jest ona w tobie Hostage :)...

Jagusia | 2018-11-16

Następna książkę z klubem MC, którą czyta się bardzo lekko i sympatycznie. Grace nauczyciel informatyki w miejscowym college'u, zostaje oddelegowana do więzienia w zamian za chorego kolegę. Nie jest zadowolona z tego powodu. Spotyka tam kilku członków Predators MC uwięzionych, w tym Prezydenta – Ice , Szakala, Maxa, Fade i innych. Od pierwszych zajęć wpada w oko Ice'owi, ale nie tylko jemu. Gdy w wiezieniu wybucha bunt, Grace staje się zakładniczką i trafia pod szczególną "opiekę" Ice'a, który zajmuje się nią bardzo "skrupulatnie". Wszyscy ostatecznie wydostają się z więzienia, a Ice powoli buduje związek z Grace, gdzie walczy wewnętrznie pomiędzy miłością do niej, a lojalnością wobec klubu.

gosiuloch | 2018-10-23

Bardzo słaba książka w porównaniu z innymi o tematyce motocyklowej.
Brakowało mi bliższego zapoznania z Klubem i pojedynczymi postaciami. Wszystko było takie powierzchowne.
Akcja w więzieniu na początku była ciekawa, a potem zwyczajnie przeciągnięta. Gwen zachowywała się dziwnie jak dla mnie.Była nielogiczna.
Co rzadko mi się zdarza tym razem nie kibicowałam głównej parze. Ci ludzie naprawdę do siebie nie pasowali i powinni się rozstać.

jola79 | 2018-08-06

Nie zachwyciła mnie ani ksiażka ani bohaterowie. Jak dla mnie mało realna historia.

tylkojego095 | 2018-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2018

Na mnie książka szału nie zrobiła dupy nie urwała aczkolwiek miała swoje fajne momenty;)
Dodatkowa gwiazdka w ocenie jest za zaborczość:DDDDD
Na leniwy wieczór polecam^^

qqqaniaqqq | 2018-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2018

polecam

Kserxi | 2017-10-23
Przeczytana: 22 października 2017

Mam mieszane uczucia co do tej książki.
Ogólnie fajna , ale monetami była nudna i ciężko mi się ja czytało .
Ice i Grace , bohaterowie tego opowiadania są do zjedzenia -on i ona .Lubię ich oraz ich historię ,ale mam wrażenie że w tej książce albo czegoś brakowało ,albo było za dużo .
Mimo tego że nie porwała mnie jak niektóre tego typu serie to i tak czekam na ciąg dalszy Predators MC.

Kasia_o2 | 2017-07-05
Przeczytana: 16 lutego 2017

Książka bardzo fajna. Historia Grace i Ice to jak jazda na motorze bez trzymanki. Z ciężką przeszłością Grace stara się zaufać Ice ale On walczy wewnętrznie pomiędzy miłością do niej a lojalnością wobec klubu. Super rozwinęły się sprawy między nimi, Grace wciąż walczy o swoje😀.

Ania | 2017-05-28

Nie mam pojęcia co te książki o gangach motocyklowych mają, że chce się je czytać, ale tak jest. Miałam już do czynienia z serią Last Riders i cieszę się, że mogłam poznać również historię Ice'a i Grace. Było gorąco, ciekawie i całkiem nieprzewidywalnie. Niektóre sytuacje były naprawdę trudne do uwierzenia, ale można było przymknąc oko na niektóre sceny. Ice mnie intrygował i wkurzał, ale chyba ma tak każdy szef gangu :) i chociaż miał swoje głupoty na koncie, zyskał mnie "swoją miłością" do psów Grace. Grace natomiast początkowo mnie irytowała, ale później bardzo zyskała w moich oczach. Nie była przymilną, nie mającą charaktertu bohaterką. Miała swoje zdanie, co bardzo przypominało mi niektóre kobiety z LR :) Jestem bardzo ciekawa relacji Penny z Jackalem :) lubię takie relacje nienawiść-pożądanie :) książkę przeczytałam błyskawicznie i na pewno będę chciała przeczytać kolejną :)