Riot

@niezwyklezagraniczne
▪️Premiera: 22.06.2023 r.
Współpraca barterowa @wydawnictwoniezwykle
▪️▪️▪️

Byl "Raze", "Reap", "Ravage" aż w końcu przyszła pora i na książkę zatytułowaną "Riot" czyli ostatni tom serii Poranione dusze. Pierwsze co chcemy Wam powiedzieć to to, że.... Cieszymy się przeogromnie, że miałyśmy możliwość czytać te 4 książki niemalże jedna po drugiej ❤️ gdyby wydawca kazał nam czekać dłużej, obawiamy się, że mogłybyśmy tego nie przetrwać więc rozumiemy ból serc czytelników którzy dostali tylko 2 tomy przy pierwszym wydawaniu tej serii u innego wydawcy. Ona po prostu pochłania, zniewala i nie chce czytelnika wypuścić ze swojego mrocznego świata! 😍

Tak jak w poprzednich tomach mieliśmy bohatera który był więźniem oraz bohaterkę spoza gułagów tak w tym tomie oboje są więźniami tylko każde z nich wykorzystywane jest do innych celów...😔 Dlatego też akcja w głównej mierze rozgrywać się będzie w trakcie ich niewoli. Są łamani, wykorzystywani, torturowani i sponiewierani a mimo to momentami widać, że mają w sobie wolę walki aby się nie poddać i przetrwać 🔥

Musicie wiedzieć, że to kolejna książka z tej serii która będzie niezwykle intensywną jeżeli chodzi o czytelnicze doznania oraz dziejącą się akcję. Będą momenty kiedy może wam się po prostu zrobić słabo podczas czytania pewnych scen a mimo to będzie was dalej ciągnąć do tej książki niczym ćmę do światła. Gwarantujemy, że sięgając po książki autorstwa Tillie Cole poczujecie co to znaczy gdy książka "ma to coś" w sobie. Autorka mimo brutalnych historii potrafi rozwinąć niesamowitą relację między bohaterami która daje nadzieję na lepsze jutro a także na to, że nawet w najbardziej podłym świecie można zaznać choć odrobiny szczęścia i ukojenia.

Podobało nam się także bardzo, że w każdym tomie serii przeplatają się momenty związane z bohaterami z poprzednich tomów których bardzo polubiłyśmy a zakończenie jakie zaserwowała nam autorka... No to po prostu trzeba przeczytać 🖤❤️

"Riot" to książka w której znajdziecie dosłownie wszystko. Ból, żal, smutek, nienawiść i ogromne cierpienie. Ale przede wszystkim gorący romans bohaterów żyjących w szorstkiej i brutalnej rzeczywistości w której uczucia są oznaką słabości. Jednak jak to się mówi "serce nie sługa" przez co 152 i 901 będą musieli podjąć walkę nie tylko o swoje życie ale i... Serca.

@wydawnictwoniezwykle bardzo dziękujemy Za egzemplarz i współpracę 😊🖤❤️

@niezwyklezagraniczne
▪️Premiera: 22.06.2023 r.
Współpraca barterowa @wydawnictwoniezwykle
▪️▪️▪️

Kto raz przeczytał książkę Jamie Begley nie jest w stanie powstrzymać się od sięgnięcia po kolejną. Przy tak obszernej bibliografii , w której główną rolę odgrywają mężczyźni z klubów motocyklowych, trudno jest znaleźć kolejną historię, która będzie równo wciągająca co poprzednia. Oczywiście nie mamy do czynienia z miłymi chłopcami, wręcz przeciwnie. Często są to osoby z przestępczą przeszłością, z trudnym i bolesnym dzieciństwem, nie mający celu i stałego miejsca. To właśnie w takich miejscach, w klubach, znajdują zrozumienie, odnajdują szacunek i trochę rozrywki.
Nie wiem, czy to celowe,ale ta seria Predators Mc, różni się od tej, od której wszystko się zaczęło,czyli Last Riders. Jest spokojniejsza, mniej wyrazista, lekko pokręcona. Pomimo tego znajduje się na liście powieści,po które należy sięgnąć,aby zrozumieć i poznać całą ideę i losy bohaterów.
Grace Andrews młoda nauczycielka została zmuszona do pracy wśród więźniów. Była przerażona wizją przebywania pośród osób wyjętych spod prawa. Wspomnienia, dawne koszmarne chwile wracały i w towarzystwie przestępców nasilały się. Ta napięta atmosfera, dziwne odzywki i stale wpatrujące się w nią oczy, przyprawiały ją o dreszcze.
Obawiała się jednego z mężczyzn, przystojnego ale zarazem niebezpiecznego, którego spojrzenie mówiło samo za siebie. Wyglądał na zmęczonego, zatwardziałego wojownika, który przygotowywał się na ważne wydarzenie.
Ice ( Waytt Brown) był prezesem Predators, a ta funkcja do czegoś zobowiązuje. Klub znaczył dla niego najwięcej ale życie w ciągłej gotowości nie było łatwe. Musiał pamiętać,aby nie okazywać słabości. Do więzienia trafił przez wzgląd na innych, żeby pomóc i wyeliminować zdrajców.
Kobieta, która prowadziła zajęcia miała ułatwić im start a co za tym idzie, wydostanie się z tego miejsca. Grace była zbyt niewinna,aby zdawać sobie sprawę z istniejącego zagrożenia. Na pewno takim niebezpieczeństwem był dla niej Ice, który pomimo skrywanych emocji,nie potrafił o niej zapomnieć.

Dawno już nie zapałałam taką sympatią do bohaterów. Było w nich wiele z normalnych ludzi. Całość jest zgrabnie opowiedziana, do tego jest to ciekawa historia. Połączenie ciekawej historii, która jest dobrze napisana plus normalni bohaterowie daje bardzo mile spędzony czas przy tej książce.

Grace jest zmuszona pracować 3 razy w tygodniu w wiezieniu prowadzić lekcje informatyki. już od pierwszego dnia zwraca uwagę na przystojnego wytatuowanego mężczyznę który także obserwuje ją z zaciekawieniem. Mimo iż przez następne dni dostaje od niego wiadomości by odpuściła tą prace i nigdy nie wracała, dziewczyna dalej kontynuuje. Potem tego żałuje gdy w wiezieniu wybucha bunt i Ace wraz ze swoimi ludźmi przetrzymują ją i chronią przed innymi więźniami. Ace okazuje sie być prezesem klubu motocyklowego który toruje sobie drogę do wolności. Gdy wszystko sie uspokaja i Grace opuszcza wiezienie , okazuje sie że Ace został uniewinniony i wrócił po jego kobietę. Książka na początku mnie zaciekawiła jednak w połowie zrobiła się troszkę nijaka, jednak polecam

Jamie Begley to moja ulubiona autorka jeżeli chodzi o tematykę MC lecz niestety to nie jest The Last Riders , tak mnie rozpieściła wydarzeniami w tamtej serii że czuję niedosyt. Książka z cyklu Predators MC i pierwsza część o Ice oraz Grace, owszem miło się czyta jest akcja i toczy się w miarę , Grace wojownicza dziewczyna z demonami do uleczenia. Ice prowokujący i waleczny uparcie dążący do celu facet po przejściach.

Nie wierzę w to jakim tempem pochłaniam książki Jamie Begley...
Czyta się całkiem dobrze.
Tym razem mamy do czynienia z Klubem Motocyklowym Predators.
Grace, nauczycielka, zaczyna prowadzić zajęcia komputerowe w więzieniu. Wydawać by się mogło, że to zwyczajna, strachliwa kobietka. Cóż, czytając musiałam przyznać, że to bardzo ciekawa postać. W czasie buntu więźniów, gdy zostaje zakładniczką, dowiadujemy się trochę o jej przeszłości, ale zauważamy też, że stała się obiektem pragnień Ica - prezydenta MC Predators.
Ice ma za sobą ciężką przeszłość. Cieżko pracował, by stać tak wysoko wśród swoich motocyklowych braci. Wie jednak, że chce Grace - i sięga po nią.

Ogólnie całkiem okej. Dużo bardziej podobają mi się relacje motocyklista-stara niż zdobywanie głosów jak w przypadku Last Riders. :)
Ogólnie miło sie czytało.
Nie było to nic bardzo górnolotnego, ale lekka lektura.
Chętnie za to sięgnęłabym do historii Penni - siostry Shade i Jackela. Podobno jest ona w tobie Hostage :) więc może kiedyś uda mi się do niego dotrzeć :)

Bardzo fajne!

Nie wierzę w to jakim tempem pochłaniam książki Jamie Begley...
Czyta się całkiem dobrze.
Tym razem mamy do czynienia z Klubem Motocyklowym Predators.

Następna książkę z klubem MC, którą czyta się bardzo lekko i sympatycznie. Grace nauczyciel informatyki w miejscowym college'u, zostaje oddelegowana do więzienia w zamian za chorego kolegę. Nie jest zadowolona z tego powodu. Spotyka tam kilku członków Predators MC uwięzionych, w tym Prezydenta – Ice , Szakala, Maxa, Fade i innych. Od pierwszych zajęć wpada w oko Ice'owi, ale nie tylko jemu. Gdy w wiezieniu wybucha bunt, Grace staje się zakładniczką i trafia pod szczególną "opiekę" Ice'a, który zajmuje się nią bardzo "skrupulatnie". Wszyscy ostatecznie wydostają się z więzienia, a Ice powoli buduje związek z Grace, gdzie walczy wewnętrznie pomiędzy miłością do niej, a lojalnością wobec klubu.

Bardzo słaba książka w porównaniu z innymi o tematyce motocyklowej.
Brakowało mi bliższego zapoznania z Klubem i pojedynczymi postaciami. Wszystko było takie powierzchowne.
Akcja w więzieniu na początku była ciekawa, a potem zwyczajnie przeciągnięta. Gwen zachowywała się dziwnie jak dla mnie.Była nielogiczna.
Co rzadko mi się zdarza tym razem nie kibicowałam głównej parze. Ci ludzie naprawdę do siebie nie pasowali i powinni się rozstać.

Bardzo słaba książka w porównaniu z innymi o tematyce motocyklowej.
Co rzadko mi się zdarza tym razem nie kibicowałam głównej parze....

Nie zachwyciła mnie ani ksiażka ani bohaterowie. Jak dla mnie mało realna historia.

Całkiem dobra. Fajne jest to, że wszystkie kluby mają wspólnych bohaterów.

Całkiem dobra. Fajne jest to, że wszystkie kluby mają wspólnych bohaterów.

• Romans
  • MC Bikersi