Jesteś moja, dzikusko

Wydawnictwo: Novae Res
Agnesscorpio

Anthony Tolland chodzi do ostatniej klasy prywatnego amerykańsko-polskiego liceum, często wpada w złość i za pomocą pięści próbuje rozwiązywać wszelkie problemy. Gdy w jego domu pojawia się rudowłosa Natalia, którą po śmierci przyjaciółki postanawia przygarnąć jego matka, chłopak czuje tylko złość i niechęć. Dziewczyna jest jakby z innego świata i zupełnie nie pasuje do snobistycznego klimatu amerykańskiej szkoły. A tym bardziej nie pasuje do zadziornego i egoistycznego Tony’ego. Jednak nie można walczyć z przeznaczeniem. Wkrótce Antek i Nata właśnie o tym się przekonują.
NEW ADULT O TRUDNEJ MIŁOŚCI.

źródło opisu: www.agnesscorpio.pl

źródło okładki: www.agnesscorpio.pl

Aga | 2019-05-27
Przeczytana: 21 maja 2019

Pełnokrwiści bohaterowie, prawdziwe życie, mnóstwo emocji...dobrze przeczytać

Notka | 2019-05-13

kiedys

Ewelina | 2019-05-05

Klasyczne babskie czytadło.

Joanna | 2019-04-01

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bo czasami życie to bajka, w której też występują złe czarownice, wredne charaktery i pełne zawiści przyjaciółki.Ale jest coś, co może dać temu rade, co ma szansę stawić czoło złu i zwyciężyć wszelkie przeciwności losu. Jest to miłość. I w nią warto wierzyć.

Natalia86 | 2019-03-23
Przeczytana: 23 marca 2019

Przyjemna książka :) Bardzo szybko się ją czyta. Polubiłam bohaterów. Wiadomo są też tacy, których czytelnik ma nie darzyc sympatią :) Polecam każdemu kto lubi lekkie i przyjemne romanse.

flima | 2019-03-17
Przeczytana: 17 marca 2019

Boże, cóż to jest. Aż się dziwię że znalazł się wydawca, który wydał takie barachło.

Klaudia1010 | 2019-01-28

Niby wszystko ok ... Autorka wciągnęła wszystko co mogła do tej książki niby złego chłopaka niby zakazana miłość wredna koleżankę jakies kryminalne cos troche jak dla mnie naciągane ... Takie czytadelko lekko mdłe .

Montgomerry | 2019-01-21
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 21 stycznia 2019

Dobrze napisana i skonstruowana.

Poetkaa | 2019-01-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2016

Anthony "Antek" Tolland - uczeń ostatniej klasy amerykańsko-polskiego liceum, szkolna gwiazda. Znany jest ze swoich porywczych i agresywnych zachowań. Jest w "związku" z Martą, popularną i do tego wredną dziewczyną. Nie lubi okazywać uczuć nikomu, a nawet uważa, że nie potrafi. To się zmienia, gdy w jego życiu pojawia się Natalia. przyjaciółka z dzieciństwa. Dzięki niej odkrywa rzeczy i uczucia o których nie miał pojęcia do tej pory.

Natalia - dziewczyna, której świat się zawalił. Jej matka zginęła w wypadku samochodowym, a ona przez to musiała zostawić całe swoje życie w Krakowie i zamieszkać z przyjaciółką swojej mamy i jej synem we Wrocławiu. Dziewczyna jest dość nieśmiała, cicha i boi się, że nie odnajdzie się w nowej szkole i wśród nowych, lepszych od niej ludzi. Pomaga jej w tym Anthony, kolega z dzieciństwa, z którym teraz musi mieszkać. Na początku ta współpraca nie idzie im zbyt dobrze, ale z chwili na chwilę Nata czuje, że to już nie jest przyjaźń z dzieciństwa, tylko...

Beata | 2019-01-05

Super