Technologia żywności Część 2

Wydawnictwo: WSiP
9788302079764
hobby

Podręcznik jest przeznaczony dla uczniów klasy II szerokoprofilowego technikum technolgii żywności oraz szkoły policealnej, zawód ? technik technologii żywności. Polecamy go również uczniom liceum profilowanego o profilu: rolniczo-spożywczym, blok tematyczny ? podstawy przetwórstwa żywności.W części 2 omówiono operacje i procesy jednostkowe wykonywane w technologii żywności oraz problemy związane z utrwalaniem żywności metodami termicznymi, przez odwadnianie, metodami chemicznymi i biologicznymi.

misiek_94 | 2015-11-27
makarena0505 | 2012-03-25