Assumption

Cykl: Underground Kings (tom 1)
Wydawnictwo: Self Publishing
angielski
Simple

[as·sump·tion:] a thing that is accepted as true or as certain to happen, without proof They say when you assume that you make an ass out of you and me. Kenton Mayson learned this lesson firsthand when he made assumptions about Autumn Freeman and the kind of woman she is based on what little information he had. What he finds out is she’s not only beautiful, but also smart, funny, a fighter,...

[as·sump·tion:]
a thing that is accepted as true or as certain to happen, without proof

They say when you assume that you make an ass out of you and me.

Kenton Mayson learned this lesson firsthand when he made assumptions about Autumn Freeman and the kind of woman she is based on what little information he had. What he finds out is she’s not only beautiful, but also smart, funny, a fighter, and exactly the kind of woman he wants to share his life with.

Autumn made assumptions of her own about Kenton, and now he needs to prove her wrong in order to protect her and their future.

źródło opisu: http://www.amazon.com/Assumption-Underground-Kings...(?)

źródło okładki: http://www.amazon.com/Assumption-Underground-Kings...»

Katarzyna | 2019-05-15
Przeczytana: 14 maja 2019

Assumption, jest jak dla mnie kolejną częścią serii "Until", która przedstawiła nam braci Mayson. W tej książce mamy do czynienia z ich kuzynem Kentonem, który pojawiał się w poprzednich powieściach. Prowadził firmę, w której pracował Nico, zajmującą się ściganiem, łapaniem przestępców i wymierzaniem sprawiedliwości, choć nie do końca legalnie. Szkoda, że jeszcze nie została przetłumaczona i wydana w języku polskim, ale mam nadzieję, że to nastąpi.
Autumn Freeman nienawidziła swojej przeszłości, która wywarła na niej wielką presję. Matka nie przyjmowała sprzeciwów, wszystko musiało być po jej myśli. Brała udział w wielu konkursach piękności, dlatego czuła, że jej uroda stała się dla niej przekleństwem . Przyzwyczajona do bycia na wystawie i wykorzystywania jej wyglądu. W wieku 16 lat zaszła w ciążę i została wyrzucona z domu, oddana pod opiekę innych osób, którzy zajmowali się trudnymi dziewczynami. Po urodzenia ślicznego chłopca, musiała go oddać do adopcji, bo tak zdecydowała...

tylkojego095 | 2019-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2019

Książka jest mega wciągająca!
Jak już zaczęłam to nie mogłam się oderwać zanim nie skończyłam;)
Ma w sobie wszystko co lubię: zaborczego samca alfa, stukniętą była, mafia, strach o życie ukochanej osoby, ciężkie przeżycia i oczywiście szczęśliwe zakończenie:D

Zdecydowanie polecam!

Melania1987 | 2018-12-15
Na półkach: Przeczytane, 2018, Angielski
Przeczytana: 15 grudnia 2018

Styl Pani Aurory jest nie zmienny. Mamy tutaj dziewczynę w poważnych tarapatach jest świadkiem morderstwa i poluje na nią zabójca, na szczęście z pomocą przychodzi jaskiniowiec Kenton, który za wszelką cenę chroni to co kocha.

bardzo szybko mi zleciał przy niej czas

Jagusia | 2018-11-03

Następna Aurors Rose Reynolds – przeczytałam serię Until i polubiłam „ jaskiniowców”/ sympatycznych bohaterów alfa, których Ona stworzyła jak i kobiety, którym udało się ukraść ich serca.
Ona – Autumn/Jesień Freeman wychowana przez nieczułą matkę, która domagała się doskonałości, gdy chodziło o jej wygląd zewnętrzny, uwolniła się z jej rządów, gdy tylko dorosła . Chociaż nienawidzi stereotypów i gapiów, podejmuje pracę w klubie ze striptizem w Vegas, aby związać koniec z końcem i zapłacić za naukę/pielęgniarki.
Jest jedynym świadkiem tego, co stało się w klubie ze striptizem, jest zmuszona ukrywać się. Jej przyjaciółka i bramkarz w klubie wysyła ją do swojego kumpla - Kentona Maysona.
Kenton rzuca okiem na piękną rudowłosą Jesień, a wiedząc o tym, co robi w życiu ma z góry przyjęty pogląd. Pomimo swojej natychmiastowej i silnej atrakcyjności wobec niej, Kenton postanawia zachować dystans. Bycie tak surowo osądzanym przez kogoś, kto ledwo ją znał, sprawiło, że serce Jesieni...

Pandora | 2018-08-19
Przeczytana: sierpień 2018

Mam mieszane odczucia. Męczyłam się tą pozycją. Niby niezła, bohaterowie ok, fabuła niewymagająca, ale niepłaska, styl może być. Ale jakoś mi ta książka nie przypadła i tyle. Za tydzień już nie będę o niej pamiętać.

Ewitka | 2017-02-10
Na półkach: Przeczytane, E-book, Romans, 2017
Przeczytana: 08 lutego 2017

Początek bardzo intrygujący, że spodziewałam się dobrego, trzymającego w napięciu romansu kryminalnego, a tu mała niespodzianka, cały środek książki był zabawnym romansem, a dopiero końcówka była dramatyczna.cdn

Ania | 2016-12-28

Muszę przyznać, że książkę przeczytałam bardzo szybko :) mieliśmy w niej komedię, dramat, romans i mafię czyli to co tygryski lubią najbardziej :) początkowo akcja rozwijała się w spokojnym, nie za wolnym tempie (co lubię :P), ale gdzieś po środku tak ruszyła do przodu, że sama nie mogłam nad nią nadążyć. Autumn na samym początku sprawiała wrażenie dosyć spokojnej i zrównoważonej kobiety (znowu mój błąd! :P) ale według mnie miała dużo zachwianych momentów (tak/nie) ale nadrabiała niecodziennym humorem :) Kenton to typowym samiec alfa (dlaczego my kobiety tak ich uwielbiamy, nie wiem :P), który żąda a nie prosi :) na pewno zaskoczeniem dla mnie były porachunki z napatnikiem, który zaatakował Autumn. No ale w końcu trochę prawdziwej mafii musiało się pojawić :) a i oczywiście zakochałam się w Tabsie (złodzieju bielizny :P). Książka naprawdę przyjemna, trochę wyidealizowana, ale to jak wiemy norma w tego typu książkach :)

Nikita24 | 2016-12-20

Szybka akcja, barwne postacie. Mnóstwo sytuacji, kiedy parskałam śmiechem. Jest romans i kryminał, dla mnie więcej nie trzeba, bym miło spędziła czas :)
Zdecydowanie polecam :)