Wyznania supermamy

Tłumaczenie: Hanna Szajowska
Wydawnictwo: G+J
Confession of Super Mom

Birdie Lee jest zwyczajną matką samotnie wychowującą dwoje dorastających nastolatków. Zwyczajną do dnia, w którym podczas usuwania uporczywej plamy na podłodze zostaje obdarzona wyjątkowymi mocami. Teraz, mając nadludzką siłę jak Superman, będzie musiała wszystko ze sobą pogodzić - pyszałkowatość byłego męża, rozterki wieku dojrzewania swoich dzieci, szkolne spotkania rodziców i kłopoty swego ukochanego miasta. Jak komiksowy bohater będzie musiała stawić czoło wielkiemu złu. Jako kobiecie przyjdzie jej zmierzyć się z romantycznym uczuciem pewnego uroczego naukowca.

źródło opisu: G+J, 2007

kblc | 2014-02-04