Wyzwanie czytelnicze LC

Wydawnictwo: Publicat
skworz, papilon, ksiezniczka, adela
bajki
alanskowron

Pojawiające się znikąd książki zalewają pokój księżniczki i wyrywają drzwi z zawiasów. Adela, służąca Rózia, błazen Pawełek oraz sam król Harald postanawiają rozwiązać tę zagadkę i ruszają na poszukiwania winowajcy. Czy im się to uda? A może księżniczka odkryje, że czasami trudno przewidzieć skutki naszych zachowań? Seria o księżniczce Adeli to mądre, ciepłe opowieści, które jednocześnie...

Seria o księżniczce Adeli to mądre, ciepłe opowieści, które jednocześnie bawią i w delikatny sposób mówią o tym, co najważniejsze. Pozwalają przyjemnie spędzić czas w ciągu dnia, a wieczorem utulić do snu. Idealne dla każdej małej księżniczki oraz młodego królewicza.

źródło opisu: publicat.pl

źródło okładki: publicat.pl