Historia Siatkówki. Igrzyska Olimpijskie

Wydawnictwo: Benigier Media
siatkówka
sport

Historia Siatkówki Igrzyska Olimpijskie to trzecia część siatkarskiej „,trylogii”, (po Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach świata), tym razem poświęcona historii Igrzysk Olimpijskich. Książka została przygotowana w 2008 roku i niezwykle szybko wydana, bo już z początkiem marca 2008, a więc w momencie, gdy obydwie nasze siatkarskie reprezentacje miały zupełnie realne szanse na udział w kolejnych igrzyskach w 2008 r. w Pekinie. Oprócz historii igrzysk z lat 1964-2004 w niniejszej książce przedstawiono pokrótce historię siatkówki w innych równie ciekawych igrzyskach m.in. Igrzyskach Dobrej Woli, Igrzyskach Panamerykańskich czy Igrzyskach światowych.

Manimania | 2012-02-22
Bea1344 | 2016-08-17