DECOUPAGE Niezwykłe dekoracje wnętrz

Wydawnictwo: Wydawnictwo RM
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
hobby
puma86

Nie musisz być artystą, by perfekcyjnie ozdobić komodę, drewnianą tacę czy szklany świecznik. Decoupage, czyli dekorowanie techniką serwetkową, to doskonały sposób na to, by meblom i przedmiotom codziennego użytku nadać niepowtarzalny styl. Wystarczy nakleić na nie wybrany z serwetki motyw i całość polakierować. W książce krok po kroku opisano, jak ozdobić doniczki na zioła, ramkę na zdjęcia,...

W książce krok po kroku opisano, jak ozdobić doniczki na zioła, ramkę na zdjęcia, segregator, pudełko na zabawki, chińską lampę. Doradzono, jakich użyć materiałów i jakie motywy będą najodpowiedniejsze do dekorowanych przedmiotów i wnętrz. Kolorowe zdjęcia przedstawiają poszczególne etapy pracy i gotowy projekt.

Sevill | 2016-02-01
Przeczytana: 01 lutego 2016

Bardzo fajna książka. Rozdziały zostały podzielone wg pomieszczeń w mieszkaniu, np. kuchnia, łazienka. Wszystko jasno wyjaśnione co należy zrobić. Zawiera nie tylko wskazówki dotyczące techniki decoupage, ale i inne tipy, np. jak zrobić pudełko z kartonu / papieru. Dużo inspiracji!!!

Gorąco polecam.