Ozdoby z filcu. Wyjątkowy zestaw kreatywny

Wydawnictwo: Wydawnictwo RM
hobby
youstyna

Filc jest wyjątkową tkaniną, miękką i wytrzymałą, przyjemną w dotyku i łatwą w obróbce. To wszystko daje dużą swobodę tworzenia. Idealnie nadaje się do wykonania biżuterii oraz modnych dodatków. Z materiału tego możesz zrobić naszyjnik, kolczyki, bransoletkę, pasek, torebkę, kosmetyczkę, portfelik czy ozdoby na buty. Dzięki jasnym wskazówkom, ilustrowanym dokładnymi rysunkami, każdy będzie...

Dzięki jasnym wskazówkom, ilustrowanym dokładnymi rysunkami, każdy będzie mógł wykonać dokładnie takie same modele jak zaprezentowane w książce. Kolorowe fotografie przedstawiające gotowe dzieła mogą stać się inspiracją do zrobienia projektów według własnego pomysłu.