Ozdoby z filcu

978-83-7243-871-3
poradniki, hobby
hobby
Anna_R

Filc jest wyjątkową tkaniną, miękką i wytrzymałą, przyjemną w dotyku i łatwą w obróbce. Daje to dużą swobodę tworzenia. Filc idealnie nadaje się do robienia biżuterii oraz modnych dodatków. Tworzenie z niego rozbudza wyobraźnię, oferując nieskończone możliwości. Można z niego wykonać: naszyjnik, kolczyki, bransoletkę, pierścionek, pasek, torebkę, kosmetyczkę, portfelik, ozdoby torebki czy butów.
Dzięki jasnym wskazówkom, ilustrowanym dokładnymi rysunkami, każdy będzie mógł zrobić dokładnie takie same modele, jak zaprezentowane w książce, a piękne zdjęcia pozwalają zauważyć szczegóły ułatwiające zrozumienie objaśnień.
W książce znajdziesz wiele ciekawych i niebanalnych pomysłów, dzięki którym - mamy taką nadzieję - odkryjesz nowe i kreatywne hobby.

źródło opisu: Okładka książki, str IV, Wydawnictwo RM, 2011

źródło okładki: http://www.rm.com.pl