Jamnik. Poradnik opiekuna

Wydawnictwo: RM
978-83-7243-518-7
jamnik, poradnik, pies
flora i fauna

W niewielkich posturą jamnikach drzemie ogromny duch. Pocieszne, zwinne i sprytne, ogarniające świat wokół siebie bystrym spojrzeniem podbija serca każdego. Książka zawiera wskazówki dotyczące pielęgnacji, podstawowej opieki zdrowotnej, prawidłowego żywienia i wychowania tych radosnych psów.

Patrycja | 2013-10-08
Przeczytana: 08 października 2013

Książka naprawdę bardzo miła w odbiorze :) . Wrażenie to wywołane jest chyba przez parę zabawnych sformułowań na które się natknęłam w trakcie czytania. Czuć że pisał ją wielki pasjonat jamników, który potrafi zainteresować tematem czytelnika. Treść także zwiera wiele ciekawych informacji, jest bogata w zdjęcia i schematy. Naprawdę fajna.

aspis84 | 2015-02-06
Na półkach: Poradniki, Posiadam, Przeczytane