Polska. Część 2

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
kamk

Polska jest dobra na weekend. Mamy wszystko, czego potrzeba do udanego wypoczynku. Góry, morze i jeziora, miasta z długą historią, ciekawe imprezy i zabytki światowej klasy. Takie jak drewniane cerkwie w Małopolsce, które trafiły na prestiżową listę światowego dziedzictwa UNESCO. Albo figurujący na niej Park Mużakowski - największy w Polsce park w stylu angielskim leżący na granicy z Niemcami. A to tylko ułamek atrakcji. Są piękne Mazury, dzikie Bieszczady, Wrocław - miasto do zakochania. Oto podpowiedzi, jak ciekawie spędzić w Polsce nie tylko weekend, ale i dłuższe wakacje

źródło opisu: własne

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!