Aranżacje kwiatowe z kwiatów żywych i suszonych

Tłumaczenie: Maria Zawanowska
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Faux floral arrangements
ikebana, bukieciarstwo
rękodzieło

Na ułożenie wykwintnej i trwałej kompozycji z kwiatów nie trzeba nawet godziny! Brak Ci czasu? Musisz bardzo szybko wykonać piękną dekorację? A może chcesz się nauczyć czegoś nowego? Wystarczy Ci godzina na opanowanie kilku prostych technik i wykonanie którejkolwiek z opisanych w tej książce kompozycji. Pokaż, co potrafisz: zrób podwójny kwiat albo wianuszek z piór i borówek, kosz kwiatów w stylu ogrodu angielskiego, kompozycję z orchidei, ozdobny świecznik i kółko do serwetek z muszelkami. Nikt się nie domyśli, jak mało zajęło Ci to czasu!

Joanna Furmańska | 2013-02-13
Edyta | 2016-01-16