Mały internauta i inne bajki

Wydawnictwo: Witanet
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
witanet

Bajki to taka wielofunkcyjna pigułka, która bawi, uczy, zabija nudę i rozwija. Dlatego pamiętajmy o bajkach każdego dnia, odkrywajmy je na nowo, czytajmy i opowiadajmy. Wydawnictwo Witanet wydało zbiorek 4 bajek, których Autorem jest Jarosław Adaszak. Znajdziemy tu wierszowane bajki o małym internaucie, przyjaciółkach, róży i różyczkach i o drzewku życia Bajki te są "do połknięcia" w jeden...

Bajki te są "do połknięcia" w jeden wieczór. Nie nużą, nie są za dziecinne, są za to pouczające i pozostawiające niedosyt.
Bajki od maleńkości mówią człowiekowi o różnych ważnych rzeczach. I są nie tylko dla dzieci. Także i rodzicowi, który czyta je dziecku, przypominają o głównych wartościach, o czyhającym niebezpieczeństwie i o prawdach starych jak świat. Są przy nas i jeżeli im na to pozwolimy, będą służyć nam wsparciem w różnych chwilach życia - i tych radosnych, i tych ciężkich i smutnych.

źródło opisu: http://www.witanet.net/maly-internauta-i-inne-bajki/

źródło okładki: http://www.witanet.net/maly-internauta-i-inne-bajki/