Krecik i sikoreczka

Seria: Krecik
Wydawnictwo: Bajka

Przesympatycznego Krecika znamy wszyscy! Tym razem jego przygody opowiada znakomita polska poetka Małgorzata Strzałkowska, która napisała zabawne teksty do oryginalnych ilustracji Zdenka Milera. Każda historyjka dotyczy innej pory roku i mieści się w osobnej kartonowej książeczce. W tej przeczytacie o wiośnie. Krecik ratuje Sikoreczkę, a mali czytelnicy dowiedzą się, dlaczego warto mieć przyjaciół.

źródło opisu: http://bajkizbajki.pl/ksiazki/Krecik-i-Sikoreczka

źródło okładki: https://bajkizbajki.pl/ksiazki/Krecik-i-Sikoreczka

Agnieszka | 2017-05-10
Przeczytana: 10 maja 2017

Oczywiście także tą pozycję polecam do czytania młodszym dzieciom. Bardzo przyjemna, ciekawa przygoda, przyjemne rymy, piękne ilustracje.