Rasy psów. 200 najbardziej ulubionych ras

Wydawnictwo: Muza
8373197117
flora i fauna

Książka ma za zadanie nieść pomoc w podjęciu trafnych decyzji związanych z kupnem psa. Opisane są w niej rodzaje włosa oraz odmiany barwne, jak również wysokość w kłębie. Autorka opisuje nie tylko wygląd psów, ale także porusza problem głównych rysów charakteru 200 najbardziej lubianych ras. A to właśnie one decydują o tym, czy życie z psem pod jednym dachem będzie dla nas wspaniałym doświadczeniem czy też wielkim rozczarowaniem. Eva-Maria Krämer , psi ekspert, osobiście fotografowała przedstawione w tej książce rasy psów. Fotografie pokazują psy typowe dla danej rasy.

Autorka to wybitna znawczyni psiego gatunku. Jednak mając do wyboru tą i inne jej książki zdecydowanie poleciłabym wydanie rozszerzone lub takie male, wydanie kieszonkowe z czerwona okładką. Znacznie więcej wnoszą. Ta jest nieco niedopracowana.

martynal11 | 2016-03-03
Dominik | 2015-02-24