Rasy psów wyd.rozszerzone o 100 ras psów

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
flora i fauna

Krämer Eva-Maria MULTICO Rok wydania 2005 Stron: 352 Format: 16x22 Oprawa: TwardaZaktualizowany, rozszerzony i na nowo zilustrowany jeden z najpopularnieszych przewodników o rasach psów. Przedstawia wszystkie zatwierdzone przez Międzynarodową Federację Kynologiczną (FCI) rasy psów oraz 100 dodatkowych, jeszcze nieuznanych przez tę organizację. Zwięzłe opisy zawierają informację o pochodzeniu rasy, jej cechach charakteru i wyglądzie. Rasy pogrupowano według wielkości, zaznaczając to różnobarwnymi marginesami. Podane na marginesach podstawowe informacje o wzorcach ras ułatwiają korzystanie z książki.

Moriquendi | 2016-04-07
Darek DTSG | 2013-12-25