Fotografia. Sprzęt. Porady praktyczne. Obróbka komputerowa

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Grundkurs digitale Fotografie
fotografia cyfrowa
hobby

Wprowadzenie do świata fotografii cyfrowej, która otwiera przed fotografującym całkowicie nowe możliwości. Od zakupu aparatu po metody przechowywania cyfrowych zdjęć. Przed kupnem aparatu: Co naprawdę jest mi potrzebne jaki aparat, wyposażenie dodatkowe, oprogramowanie? Czy znam niezbędne terminy fachowe CCD, dpi, USB, megapiksele? Jak ocenić jakość aparatu, drukarki?...

Przed kupnem aparatu:
Czy znam niezbędne terminy fachowe CCD, dpi, USB, megapiksele?
Jak ocenić jakość aparatu, drukarki?

Fotografowanie:

Czym różni się fotografia cyfrowa od analogowej?

Po zrobieniu zdjęcia:

Jak zamienić swoje stare zdjęcia na postać cyfrową?
Jak obrabiać zdjęcia w komputerze - poprawiać i dodawać efekty specjalne?

rafi86 | 2014-02-19
Aleksandra | 2013-11-05