Fotografia cyfrowa. Podręcznik

83-213-4317-1
fotografia cyfrowa
hobby
PanicDemonic

Aparaty cyfrowe są najszybciej rozwijającą się gałęzią przemysłu fotograficznego i coraz więcej osób posługuje się sprzętem cyfrowym. Autor daje czytelnikowi zbiór porad dotyczących robienia zdjęć - od właściwego oświetlenia, poprzez technikę wykonywania zbliżeń aż po zasady tworzenia profesjonalnego portfolio. Wyczerpujące omówienie aparatów, komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania graficznego. Wolny od fachowego żargonu tekst demistyfikuje techniczne zawiłości fotografii cyfrowej i konwencjonalnej.
Autor jest zawodowym fotografikiem i ekspertem w dziedzinie technik cyfrowych. Jego pełne wyrazu zdjęcia przewijają się przez całą książkę.

źródło opisu: www.gandalf.com.pl

źródło okładki: www.arkady.com

PanicDemonic | 2010-12-11

Przede wszystkim wiele pięknych zdjęć, którym Ang poświęca wiele stron - zwłaszcza na temat obróbki.

Monika Minkus | 2016-05-06
GreenShadow | 2013-10-29