Turcja. Last Minute

Seria: Last Minute
Wydawnictwo: Pascal
Turkey
przewodniki turystyczne

Turcja to tam, gdzie Parys porwał piękną Helenę, gdzie leży bajkowa Kapadocja i wznosi się świetlista Hagia Sophia. To także popularny kraj wypoczynku w kurortach nad morzami Egejskim, Śródziemnym, Czerwonym i Marmara. Kiedy nosi po świecie, niezbędny jest przewodnik. Na beztroskie wakacje, również z biurem podróży, najlepiej wybrać mały, lekki, kolorowy przewodnik z nowej serii Pascala LAST MINUTE. Mieści się w kieszeni lub torebce i nie przeszkadza ani w zwiedzaniu, ani w kawiarni, ani na plaży. Można go szczególnie docenić, poszukując konkretnych wiadomości lub wytyczając marszrutę zwiedzania. zawiera kolorowe mapki, fotografie i informacje dobrane w takiej ilości, by wiedzieć, gdzie się jest i co warto zobaczyć. Opisuje zwięźle najciekawsze turystycznie miejsca, wyróżniając szczególne atrakcje na zdjęciach, w ramkach, za pomocą systemu gwiazdek, a także informacje: gdzie przenocować i zjeść, gdzie się bawić, dokąd udać się na zakupy. Żadnego gadulstwa-same konkrety
Seria główna: Globetrotter Travel Guides

źródło opisu: Pascal, 2009