Leyendas de Cracovia

Tłumaczenie: Arkadiusz Nowak
Wydawnictwo: WAM
Legendy krakowskie
hiszpański

10 wybranych krakowskich legend, od najstarszej o wawelskim smoku, przez Boże miłosierdzie, Lajkonika, i pozostałe, aż do najnowszej o czakramie wawelskim. Opowiedziane na nowo dla odwiedzających miasto turystów mogą stać się interesującą lekturą nie tylko dla dzieci i młodzieży. Koncepcja książki umożliwia korzystanie z niej jako nietypowego przewodnika po Krakowie ubarwiającego poznanie miasta. Interesująca szata graficzna oraz załączone plany stanowią o dodatkowej wartości publikacji. W połączeniu z wersją językową hiszpańską świetna do ćwiczeń językowych i przydatna w przyjmowaniu gości z zagranicy.