Santiago de Compostela

Zbigniew IwańskiAndrzej Kołaczkowski-Bochenek Wydawnictwo: WAM turystyka, mapy, atlasy
978-83-7505-790-4
WAM
Santiago de Compostela Camino pielgrzymka szlak św. Jakuba przewodnik poradnik
turystyka, mapy, atlasy
978-83-7505-790-4
Santiago de Compostela Camino pielgrzymka szlak św. Jakuba przewodnik poradnik

Całymi latami, być może od czasu „Drogi mlecznej” Luisa Buñuela (film pochodzi z 1969 roku, z tym, że ja oglądałem go oczywiście dużo później), pieściłem w wyobraźni wizję pielgrzymki do Santiago de Compostela. Byłem ateistą, ale dobrym pomysłem wydawała mi się próba odnalezienia na drodze św. Jakuba Boga, a może samego siebie… Ale właśnie – w drodze. To ważne. Nie u celu,...

Przewodnik i Poradnik Pielgrzyma barzo pomogły mi w praktycznym przygotowaniu się do przejścia Drogi Św. Jakuba. Przewodnik "wędrował" ze mną i na bieżąco korzystałam z niego w czasie wędrówki.

Dla osób wybierających/przygotowujących się w Drogę Życia na Jakubowym Szlaku do Santiago de Compostela - pozycja zdecydowanie obowiązkowa! POLECAM!

Godny polecenia każdemu, kto się wybiera na Camino. Praktyczne, konkretne rady i wskazówki, jakimi dzieli się pilgrzym, który sam przeszedł ten szlak.

• Religia
  • Domowa biblioteka