Aneta

„Nigdy nie pozwolę ci odejść” Marty W. Staniszewskiej to druga część gorąco przyjętego erotyka „Nigdy cię nie zapomniałam”. Przesycona pikantnymi scenami, jeszcze bardziej namiętna i smakowita, pełna czułości historia dwojga kochanków, których miłość przetrwała ponad czasem i ludzką zazdrością. W poprzednim tomie pożegnaliśmy bohaterów w dzień ich zaręczyn. Dziś pochłonięci codziennością...

W poprzednim tomie pożegnaliśmy bohaterów w dzień ich zaręczyn. Dziś pochłonięci codziennością narzeczeni szykują się do ślubu i z trudem starają się pogodzić z zaborczym uczuciem. Aleks dopina kolejne kontrakty, a Sophie kończy przygotowania do otwarcia drugiego salonu urody. Zapominają, że szczęście nigdy nie trwa długo, a życie nie jest jak wycięte z pięknej baśni o Kopciuszku i rzadko ma pozytywne zakończenie. Dotąd przyczajona w cieniu przeszłość powraca, aby wystawić ich uczucie na ciężką próbę. Jest coś o czym nie wiedzą i jest ktoś kto szykuje zemstę. Czy porwani przez wir wymagającej codzienności i intensywnych przygotowań do ślubu będą w stanie dostrzec czyhające na nich zagrożenie? Czy powracające duchy przeszłości zmącą idylliczny obraz i nie pozwolą im dotrwać do happy endu?

Przesycona miłością i pożądaniem powieść o sile uczucia i niekończącej się walce o własne szczęście, przeplatana pikantnymi scenami, które rozpalą najzimniejsze serca i poruszą nieczułe dusze.

źródło opisu: http://www.empik.com/nigdy-nie-pozwole-ci-odejsc-s...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/nigdy-nie-pozwole-ci-odejsc-s...»

Kasiek | 2015-09-02
Przeczytana: 02 września 2015

Po ciekawej pierwszej części powstała kolejna, którą również można zaliczyć do udanych. Książka wiele wyjaśnia. Wszystko, co pozostało w poprzednim tomie ze znakiem zapytania, tutaj zostaje rozwiązane. Pierwsza połowa książki jest dość sielankowa. Związek głównych bohaterów przeżywa prawdziwy rozkwit. Tylko pozazdrościć. Druga połowa wydaje się bardziej interesująca. Akcja przybiera szybsze tempo. Tu poznajemy odpowiedzi na wszelkie pytania. Zakończenie jest takie, jakiego oczekiwałam. Książkę czyta się z przyjemnością. Stanowi zwartą całość z pierwszą częścią. Dlatego polecam obie.

Beata | 2016-01-19
Przeczytana: 19 stycznia 2016

Erotyczna bajka nasycona dużą dawką seksu. Nieco bardziej dynamiczna akcja, niż w pierwszym tomie, a treść można ująć słowami "mój ci On, mój, a Ona moja...". Jak na debiut całkiem dobra, ale powierzchowna. No ale to bajka dla dużych dziewczynek (i chłopców) o Pięknej i seksualnej Bestii.

Karolina Jędraszak | 2015-07-20

Książkę z pewnością czyta się bardzo przyjemnie i szybko. Obawiałam się ,że druga część jak to zwykle bywa będzie słabsza. Tym razem tak się nie stało.
Autorka utrzymuję ten sam erotyczny klimat pełen zagadek co w poprzedniej części. Wszystkie niewiadome dotyczące tajemniczej kobiety biorącej udział w próbie morderstwa Sofii, rozwiewają się. Historia pełna jest zaskakujących zwrotów akcji i niesamowicie szybkiego tempa w którym żyją bohaterowie. Otwarcie nowego salonu, przygotowywania do ślubu i niespodziewane samobójstwo to zbyt wiele.
Miłość Sofii i Aleksa jest ogromna, ale i ona ma trudniejsze momenty. Czy uda im się je przetrwać? Czy ex-partnerzy bohaterów będą w stanie ich rozdzielić?... no cóż zapraszam do lektury ;)
Niestety musiałam odjąć kilka gwiazdek ze względu na nieustannie denerwujące mnie Sofię. Nie potrafiłam zrozumieć tej bohaterki. Była pewna uczuć Aleksa w momencie, gdy wszystko było idealne. Jednak po mimo tego, że ten niejednokrotnie udowadniał ,że nie...

Biblioteczka Rudej | 2015-12-17
Przeczytana: 16 grudnia 2015

Zachęcona pierwszą częścią z obawą i wahaniem sięgnęłam po kolejną.I tu niespodzianka,bo ta okazała się być jeszcze lepszą.Nie szło się oderwać...niestety :-)

Kasik | 2015-07-19
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 19 lipca 2015

Ucieszyłam się gdy wpadła w moje ręce. Tom pierwszy pt. "Nigdy cię nie zapomniałam" był naprawdę dobry. Na kontynuację przyszło troszkę czekać - czy było warto??

Ten tom to kontynuacja losów Sophie i Aleksa i ich wielkiej miłości. Miłości, która zdarza się raz na milion. Pełnej namiętności, pasji. Bohaterowie żyją razem i przygotowują się do wielkiego dnia – ślubu. Są szczęśliwi, kochają się, planują wspólna przyszłość, ale na horyzoncie widać znów czarne chmury.....Czy los znów podda ich próbie?? Czy miłość naprawdę może pokonać wszystkie przeciwności??

Och podobało mi się!! Czytało mi się świetnie. Mimo, że akcja raczej nie powala swoim tempem to wciągnęła mnie od pierwszych stron. Owszem było słodko, ale autorka zasiewa ziarno i pod skóra cały czas miałam złe przeczucia- efekt ? nie mogłam się oderwać... a do tego te sceny – WOW!!! Myślę, ze żadna polska pisarka nie ma takich odważnych i gorących scen erotycznych!!! To klasyka gatunku, mocno działająca na wyobraźnię!! Aż...

wiooletka13 | 2015-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2015

Mam ogromny dystans do książek wydanych przez polskich autorów. Kiedyś zabrałam się za kilka książek były beznadziejnie napisane i przez bardzo długi okres nawet do nich nie sięgałam.
Pewnie myślicie, co mnie skłoniło, aby teraz sięgnąć po tę serie. Po pierwsze chyba podstawą było to, że akcja toczy się w Ameryce, oraz imiona nie są nasze rodowe. I chyba też czysta ciekawość, czy w okresie 2-3 lat poziom literacki polskich pisarzy powoli zaczął wzbijać się na wyżyny.

Zacznę od tego, że fajny pomysł na książkę, choć chyba trochę inspirowany pozycjami typu: Grey, Cross, Stark i innymi gośćmi tego przekroju. Była to mieszanka ich wszystkich, jednak największe podobieństwo odgrywa tutaj według mnie Cross. Oczywiście akcja jest bardziej zawężona, co jest plusem. Sophia ona jest przedstawiona jako kobieta biznesu, mądra, rozsądna choć tak jak wszyscy, jak się zakocha głupieje. Aleks natomiast jest dominującym, obrzydliwie bogatym i opiekuńczym jaskiniowcem. Oczywiście mamy wzloty i...

TINA | 2016-08-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 05 sierpnia 2016

"Nigdy nie pozwolę Ci odejść" czyli II cześć serii ‘NIGDY…’ Pani Marty W.Staniszewskiej jest rewelacyjna! Jestem zachwycona tym jak autorka rozwija swoją twórczość, bo to na prawdę widać w jej stylu pisania.
Historia Sophie i Aleksa jest bardzo gorąca, namiętna, słodka jak i niebezpieczna.
W książce znalazłam to co lubię najbardziej, przede wszystkim jest to erotyk, którego opisy bardzo działają na wyobraźnię. Bohaterzy są piękni, młodzi i szalenie w sobie zakochani. Mają siłę wzajemnego przyciągania. Jako para są wręcz idealni. Dbają o siebie i bardzo się wspierają. Oczywiście na swojej drodze znajdują również przeszkody. Wątek kryminalny podjęty już w pierwszej części rozwija się i wciąga tak, że każdą stronę czyta się z zainteresowaniem oraz chęcią poznania zagadki, która swoją drogą okazuje się bardzo zaskakująca!
Autorka dopieściła tą część, pisze coraz lepiej. Potrafi wciągnąć czytelnika w swój świat, działa na niego zmysłową grą bohaterów…. Oh mam nadzieję, że będzie...

Angel92 | 2015-09-23
Na półkach: Przeczytane, 2015

Druga część książki spodobała mi się jeszcze bardziej. Jest naprawdę świetna. Trzeba przyznać,że jest dużo tajemniczości i trzyma w napięciu. I jeszcze ta piękna miłość Aleksa i Sophie, nie mogłam oderwać się od lektury ;)
Polecam! :)

Asia | 2016-06-03
Na półkach: Romans, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: maj 2016

Tak jak pierwsza część nie zachwyciła mnie. Koniec można było przewidzieć, przeczytałam tylko ze względu że ją kupiłam i że czytałam pierwszą. Ale jeżeli ktoś chciałby ją specjalnie kupować to nie polecam.

Aneta | 2015-07-14

Każdy z nas śni o takiej miłości, chciałby ją przeżyć przynajmniej raz w życiu i choćby przez krótką chwilę. Sophie i Aleks mieli wyjątkowe szczęście doświadczyć uczucia, które potrafi przezwyciężyć największe przeciwności losu. Po trudnym okresie walki o siebie nawzajem, a momentami nawet o własne życie, jedyne, o czym teraz marzą to czas dla siebie. Czy porwani przez wir wymagającej codzienności i intensywnych przygotowań do ślubu, będą w stanie dostrzec czyhające na nich zagrożenie? Czy powracające duchy przeszłości zmącą idylliczny obraz i nie pozwolą im dotrwać do happy endu?

Nigdy nie pozwolę ci odejść Marty W. Staniszewskiej to pełna namiętności i pasji historia dwojga kochanków, których miłość pokonała czas i przestrzeń, a jednak bezustannie wystawiana jest na próby i zmuszona udowadniać swoją siłę.