Wyzwanie czytelnicze LC

Tłumaczenie: Patrycjusz Tomaszewski
Wydawnictwo: Jaguar
Minions.The Junior Novel
Gwen

Poznaj prawdziwa historie Minionków!Od tysiecy lat Minionki wędrują po ziemi w poszukiwaniu nikczemnego władcy. Służyły już dinozaurom, królom a nawet potworom. Nadszedł czas, by poznać nowego złowrogiego szefa. Łatwo powiedzieć, gorzej wykonać, a jeszcze trudniej znaleźć. Dołącz do Kevina, Stuarta i Boba w podróży życia i odwiedź z nimi Miedzynarodowe Targo Zła! Czy wł aśnie tam uda się im spotkać złoczyńcę godnego przewodzić Minionkom?

źródło opisu: www.matras.pl

źródło okładki: http://wydawnictwo-jaguar.pl/books/minionki-historia-prawdziwa/

Gwen | 2015-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo fajna książka!!!Nie oglądałam filmu więc kupiłam książke.Idealna na prezent dla fana minionków.Jest dobra do szkolenia się w czytanu!!!Jest też uzupełnieniona z piękne obrazki.A w dodatku w środku są kolorowe zdjęcia z filmu!Polecam

Panio | 2015-10-01
Przeczytana: 01 października 2015

Książeczka którą dostałem w formie prezentu - żartu, jako że bardzo lubię postaci animowanych minionków. Ładnie wydana i z kolorowymi kadrami z filmu książeczka dla dzieci. Ciężko mi szła lektura, ale wiem że 20 lat temu byłbym zachwycony nią jako dzieciak. Poza tym to godna pochwały inicjatywa - by wydawać książki dla dzieci opartych na kanwie dziecięcych animacji - zawsze to sposób, by zainteresować najmłodszych czytaniem.

Milena | 2015-10-25
Przeczytana: 25 października 2015

Moją córkę też ogarnęło Minionkowe szaleństwo, dlatego zostałam zmuszona do wieczornego czytania ;) Oglądałyśmy film i książka jest kopią filmu. Czyta się szybko, ciekawie, a i dużo śmiechu przy tym. Dzieciom z pewnością się spodoba.

Na półkach: Przeczytane, Jaguar

Znacie Minionki? Niepotrzebnie się pytam, bo pewnie nie ma osoby, która by ich nie znała. Minionkowy szał opanował także moje dziecko. Ja wiem, że to tylko na chwilę tak jak i inne "bajkowe szały", ale narazie w naszym domu Minionki rządzą! No i jeszcze Lego Ninjago, ale o nich dzisiaj pisać nie będę ;)

Jeśli oglądaliście najnowszy film, a właściwie animację o Minonkach to wiecie jakie rewelacyjne są te stworki. Naśmieliśmy się podczas oglądania wszyscy, bo nawet tatuś Nikodema oglądał tę baję z nami. Zachowanie tych żółtych ludzików, ich zwariowana mowa, ich pomysły - wszystko świetne :)

Książka, którą dzisiaj Wam zaprezentuje zawiera w sobie tę samą historię, którą możemy zobaczyć w najnowszej bajce o Minionkach. Wszystkie wydarzenia są takie same, różnica jest taka, że tutaj wszystko opowiada nam narrator choć oczywiście dialogów także nie zabraknie.

Oczywiście opowiem Wam o tym co się tutaj dzieje, przecież nie byłabym sobą gdybym tego nie zrobiła ;) Minionki to takie...

Jagoda | 2015-10-20
Na półkach: Przeczytane, Książki 2015
Przeczytana: 20 października 2015

Tak głupie, że nie sposób nie pokochać. Nie tylko dla dzieci. Cudowne remedium na jesienną chandrę.

paula_q | 2018-06-08
Przeczytana: 09 czerwca 2018