Minionki.Historia prawdziwa

Jaguar
Minions.The Junior Novel
literatura dziecięca
Patrycjusz Tomaszewski

Moją córkę też ogarnęło Minionkowe szaleństwo, dlatego zostałam zmuszona do wieczornego czytania ;) Oglądałyśmy film i książka jest kopią filmu. Czyta się szybko, ciekawie, a i dużo śmiechu przy tym. Dzieciom z pewnością się spodoba.

Tak głupie, że nie sposób nie pokochać. Nie tylko dla dzieci. Cudowne remedium na jesienną chandrę.

Znacie Minionki? Niepotrzebnie się pytam, bo pewnie nie ma osoby, która by ich nie znała. Minionkowy szał opanował także moje dziecko. Ja wiem, że to tylko na chwilę tak jak i inne "bajkowe szały", ale narazie w naszym domu Minionki rządzą! No i jeszcze Lego Ninjago, ale o nich dzisiaj pisać nie będę ;)

Jeśli oglądaliście najnowszy film, a właściwie animację o Minonkach to...

Książeczka którą dostałem w formie prezentu - żartu, jako że bardzo lubię postaci animowanych minionków. Ładnie wydana i z kolorowymi kadrami z filmu książeczka dla dzieci. Ciężko mi szła lektura, ale wiem że 20 lat temu byłbym zachwycony nią jako dzieciak. Poza tym to godna pochwały inicjatywa - by wydawać książki dla dzieci opartych na kanwie dziecięcych animacji - zawsze...

Bardzo fajna książka!!!Nie oglądałam filmu więc kupiłam książke.Idealna na prezent dla fana minionków.Jest dobra do szkolenia się w czytanu!!!Jest też uzupełnieniona z piękne obrazki.A w dodatku w środku są kolorowe zdjęcia z filmu!Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

• 2018
  • Książki Poli
  • W języku angielskim
  • 2015
  • 2015
  • Dla Kamila

Dodaj cytat z książki Minionki.Historia prawdziwa