Uwielbiam malować!

Tłumaczenie: Katarzyna Rosłan
Wydawnictwo: Świat Książki
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
My very favorite art book. I love paint!
angielski
Indianka

Malowanie to super zajęcie! Co masz ochotę dziś namalować? Z tą książką stworzysz statki, tęcze, drzewa, wielkie niebieskie potwory, a nawet arcydzieła wykonane gąbką. A co najważniejsze, nie będziesz malować tylko pędzlem, ale też palcami, wykałaczkami, gąbką, gumką do ścierania, a nawet sznurkiem! Pora zabierać się do pracy!

źródło opisu: Od Wydawcy

źródło okładki: Źródło własne

Indianka | 2015-06-21
Przeczytana: czerwiec 2015

Książeczka z wieloma pomysłami, jak można ciekawie wykorzystać farby i różne przedmioty domowe, a także własne dłonie- do wykonania ciekawych i nietrudnych, ale zarazem pięknych prac plastycznych. Wspaniale zachęca dzieciaki do użycia wyobraźni a rodzicom daje pole do popisu i możliwość ciekawego spędzenia czasu ze swoimi dziećmi.