Moje obiady na każdy dzień

Wydawnictwo: Bookownik.pl
Jowita Zak

„Moje obiady na każdy dzień” to już druga książka kulinarna Joli Caputy. Kolekcja 75 dań obiadowych zawiera popularne przepisy z bloga, ale także zupełnie nowe receptury przygotowane specjalnie dla czytelników. W pięciu działach można znaleźć sycące zupy, drugie dania z mięsem i rybami, posiłki jarskie, swojskie pierogi i kluski (niektóre w nowej odsłonie) czy zdrowe sałatki i surówki. Z tą książką w mig ugotujesz obiad dla rodziny i znajdziesz pomysły na wykwintne dania, którymi zachwycisz gości. Przepisy zostały przetestowane, wykonanie pokazane krok po kroku, z podanym opisem kosztu potrawy, jej poziomu trudności oraz czasu przygotowania.

źródło opisu: www.bookownik.pl

źródło okładki: www.bookownik.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!