Wesołe plecionki filofuny

Wydawnictwo: BIS
How to do Scoubidou
plecionkarstwo
rękodzieło

Filofuny to niezwykłe plecionki z kolorowych kabelków, z których bez trudu można wykonać najróżniejsze przestrzenne figurki, malutkie zwierzątka, breloczki, paski, modną biżuterię, ozdoby itp. Ta książka pozwala poznać techniki podstawowe oraz bardziej zaawansowane i niezliczone bogactwo możliwych do wykonania plecionek. To świetna zabawa i ciekawy sposób na tworzenie oryginalnych drobiazgów dla siebie i najbliższych!

Bi129400 | 2014-05-08
Julik | 2012-01-18