Kury. Poradnik hodowcy

Wydawnictwo: RM
kury
flora i fauna

Idealny przewodnik dla początkującego hodowcy kur. Zawiera: - przystępny opis anatomii i fizjologii tych ptaków, - katalog najpopularniejszych ras - wykaz najczęściej występujących chorób i sposoby ich leczenia. Amator hodowli drobiu i życia na wsi znajdzie tu praktyczne sposoby, dzięki którym jego zagroda może zmienić się w małą, ale nowoczesną i wydajną fermę, nic nie tracąc z atmosfery...

Idealny przewodnik dla początkującego hodowcy kur. Zawiera:
- przystępny opis anatomii i fizjologii tych ptaków,
- katalog najpopularniejszych ras
- wykaz najczęściej występujących chorób i sposoby ich leczenia.

Amator hodowli drobiu i życia na wsi znajdzie tu praktyczne sposoby, dzięki którym jego zagroda może zmienić się w małą, ale nowoczesną i wydajną fermę, nic nie tracąc z atmosfery rodzinnego gospodarstwa.

Jak urządzić kurnik? Czym karmić ptaki? Skąd się biorą zdrowe i smaczne jajka? Na te i wiele innych pytań czytelnik znajdzie odpowiedź w tej poręcznej i bogato ilustrowanej książce.

Monika | 2015-12-15
Na półkach