Króliki Poradnik hodowcy

Wydawnictwo RM
2008-01-01
2008-01-01

więcej Więcej

Bardzo fajna, niezobowiązująca książeczka, dobrze napisana, gdzie treść jest przejrzysta i czysta. Posiada wiele ilustracji. Miło mi się czytało ten poradnik a przy okazji zaczerpnęłam nowych informacji ;)

• Hodowla zwierząt

Dodaj cytat z książki Króliki Poradnik hodowcy

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Dendrologia Jakub Dolatowski, Włodzimierz Seneta, Jerzy Zieliński
Ocena 7,8
Dendrologia Jakub Dolatowski, W...
Okładka książki Łoś. Opowieści o gapiszonach znad Biebrzy Piotr Dombrowski, Paweł Średziński
Ocena 7,7
Łoś. Opowieści... Piotr Dombrowski, P...
Okładka książki Kolizje ptaków z transparentnymi powierzchniami. Kompendium wiedzy Marcela Adamczyk, Agnieszka Aleksiejczuk, Agnieszka Gołębiowska, Monika Klimowicz-Kominowska, Katarzyna Lesner, Agata Lisiewicz, Romuald Mikusek, Sławomir Niedźwiecki, Hanna Sztwiertnia, Katarzyna Udrycka, Adam Zbyryt, Ewa Zyśk-Gorczyńska
Ocena 9,0
Kolizje ptaków... Marcela Adamczyk, A...