Króliki Poradnik hodowcy

Wydawnictwo: RM
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
flora i fauna

Książka adresowana głównie do początkującego hodowcy stanowi doskonałe źródło wiedzy na temat królików. Znajdziesz w niej informacje dotyczące anatomii i fizjologii tych zwierząt i opisy najpopularniejszych ras. Rady dotyczące żywienia, wyposażenia klatek, rozmnażania i selekcji osobników ułatwią rozpoczęcie hodowli. W poradniku omówiono także najczęściej występujące choroby królików i sposoby ich leczenia. Czy warto zakładać ekologiczną hodowlę? Czym kierować się przy wyborze rasy? Na te i wiele innych pytań czytelnik znajdzie odpowiedź w tej poręcznej i bogato ilustrowanej książce.

Reed | 2011-12-29
Przeczytana: grudzień 2011

Bardzo fajna, niezobowiązująca książeczka, dobrze napisana, gdzie treść jest przejrzysta i czysta. Posiada wiele ilustracji. Miło mi się czytało ten poradnik a przy okazji zaczerpnęłam nowych informacji ;)

Na półkach