Skały i skamieniałości. Aktywny przyrodnik. Obserwuję i poznaję

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
hobby

zostań ekspertem łowcą skał i skamieniałości. Pomoże Ci ten przewodnik po zjawiskach przyrody z wieloma łatwymi do wykonania interesującymi doświadczeniami i niezwykłymi obiektami, które zobaczysz, poznasz i zrozumiesz. zrób próbę zarysowania, aby rozpoznać różne minerały. zbuduj wybuchający wulkan i obserwuj, jak wypływa z niego lawa. Wykonaj dokładne kopie skamieniałości, aby zaskoczyć swych kolegów.

Jantarka | 2014-07-26
Anna | 2014-01-04