Kobieta nielegalna

Wydawnictwo: Telbit

Co należy zrobić, gdy się jest spełnioną kobietą? Czy praca w kancelarii sejmu, rodzina i piękny dom to jeszcze nie wszystko? Pod pozorem szczęścia kryje się często niespełnienie. Tak jest i tym razem... Po samobójczej śmierci męża Anna poszukuje zaginionej córki i... siebie samej. Po drodze spotyka osobistości polskiej sceny politycznej i ludzi z samego dna piekła. Boryka się z prześladowcą, który dręczy ją okrutnymi e-mailami. Odkrywa tajemnicę męża, a wreszcie, wyczerpana, musi znaleźć odpowiedź na najważniejsze pytanie. Kobieta nielegalna to zapis tylko kilku dni. Ale wrażeń dostarcza na długo. Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

olimpia20111 | 2012-11-14
Przeczytana: 04 listopada 2012

Ksiązki nie doczytałam. Akcja za długo sie ciągnęła jak dla mnie i nie czytałam jej z zainteresowaniem. Ale fabuła dośc ciekawa. Jeśli ktoś lubi taki sposób narracji jaką proponuje nam autorka, to może sie spodobac.

Skibabiba | 2016-12-01
meryku | 2016-11-17