Dziewczyna na posyłki

Wydawnictwo: Bellona

Świetnie napisana, przezabawna powieść oparta na osobistych doświadczeniach Heather H. Howard, która przez ponad 20 lat pracowała jako asystentka gwiazd Hollywood. Ukazuje różnego rodzaju wariactwa, ale i pozytywne strony jej chlebodawców, m.in. Jennifer Aniston, Meg Ryan, Courteney Cox-Arquette czy Stevena Spielberga. Wiele sław występuje pod fikcyjnymi imionami i nazwiskami, ale wprawny znawca życiorysów swoich idoli jest w stanie, przynajmniej niektóre z nich, rozszyfrować.

magdalena | 2016-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2016

Lekka, chwilami zabawna, niezobowiązująca,miło się czyta w drodze do pracy. Nie porywa, nie jest to arcydzieło, liczyłam na nieco więcej. Ale perypetie Corki, asystentki gwiazd można przeczytać kiedy nie chce się sięgać po coś wymagającego i wymagającego skupienia.

Kasia | 2011-06-24
Przeczytana: czerwiec 2011

Przeczytałam. Ale tylko połowę. Trudno mi ostatnio znaleźć książkę, która mnie zachwyci, a przynajmniej nie pozwoli się oderwać. Tą czytałam rano przy śniadaniu, a że śniadania długiego i obfitego nie mam to udawało się przeczytać może z pół strony. Na więcej nie mam ochoty.
Skusiłam się na nią za sprawą jakiejś opinii na blogu, zaznaczyłam do przeczytania i dłużej już na nią nie będę traciła czasu. Czekają inne książki do odkrycia.
Po opisie liczyłam na porywające opisy życia wśród gwiazd, ciekawią mnie te opisy od kuchni. Liczyłam na większa ciekawość w odkrywaniu kto jest kim.
Ani ciekawości nie było, ani uśmiechu, ani zabawy. Było natomiast jak dla mnie zwyczajne życie z przerywnikami "niezwykłości" i to podanych w sposób całkowicie nieinteresujący.
Podziękuję.

Angelika Jońska | 2014-06-09
Przeczytana: 2012 rok

Dziewczyna na posyłki to kolejna książka, która stoi na honorowym miejscu, będącym półką z moimi ulubionymi książkami. Jest zabawna, przyjemnie i szybko się ją czyta. Pokazuje ile tak naprawdę są warte gwiazdy z Hollywood.

Bunia | 2011-08-18
Przeczytana: lipiec 2011

Niezobowiązująca, przezabawna książka ukazująca słodko-gorzki świat gwiazd Hollywood, ich kaprysy i wymagania. Szkoda tylko, że zakończenie było tak tajemnicze, że chciałam czytać dalej.

Alicja | 2013-09-27
Przeczytana: 09 września 2013

Świetnie napisana, z dużą dozą humoru.

Ellabeth | 2015-08-19
emotika | 2015-01-25