7 (19 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Afterlife of Billy Fingers: How My Bad-Boy Brother Proved to Me There's Life After Death
Jacek Konieczny
Ag2S

Annie Kagan nie jest medium, jest zupełnie zwykłą osobą. Pomimo tego przydarzyło jej się coś, co z pewnością nie staje się udziałem każdego. Pewnego dnia, kilka tygodni po swojej tragicznej śmierci, przemówił do niej jej brat – tytułowy Billy Fingers. Czy zastanawiałeś się, co cię czeka, gdy twoje ziemskie życie dobiegnie końca? Czy myślisz czasem, dokąd odeszli twoi bliscy? Gdybyś mógł z nimi...

Czy zastanawiałeś się, co cię czeka, gdy twoje ziemskie życie dobiegnie końca? Czy myślisz czasem, dokąd odeszli twoi bliscy? Gdybyś mógł z nimi porozmawiać, o co chciałbyś zapytać? Niespodziewana śmierć młodszego brata była dla Ann Kagan szokiem. Jeszcze większym okazało się to, że kilka tygodni po swojej śmierci Billy nawiązał kontakt z siostrą. Kagan dzieli się z czytelnikami swoim niezwykłym doświadczeniem. Barwna, pełna szczegółów opowieść Billy’ego o tym, co się dzieje z człowiekiem po śmierci, na zawsze odmieni twój sposób myślenia o życiu.

źródło opisu: http://sklep.gwfoksal.pl/

źródło okładki: http://sklep.gwfoksal.pl/

Robert | 2016-01-13

Poruszająca historia, w której autorka - Annie Kagan - opowiada o tym, jak jej brat - Billy - relacjonuje jej etap po etapie swoją podróż po Zaświatach. Billy ponosi wcześniej nagłą śmierć pod kołami samochodu. Jest samotny, nie ma chwalebnej przeszłości. Mimo tego wszystkiego, Annie bardzo go kocha i kiedy umiera, wpada w rozpacz. Właśnie dlatego Billy kontaktuje się ze swoją siostrą, zupełnie ją zaskakując i szokując, ale i uszczęśliwiając. Fantastyczna książka, przy której można uronić łzę.

Irqa | 2017-09-17
Na półkach: Kindle, Przeczytane